WLS27CGR-285DSQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27CGR-285DSQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27CGR-285DSQ
Descriere
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Verde, Roșu 11,22" (285,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Producător
Banner Engineering Corporation
Caracteristici
Posibilitate de legare în cascadă
Serie
Material carcasă
Aluminiu (Al)
Ambalaj
Cutie
Durată de viață nominală
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector (M12)
Culoare iluminare
Verde, Roșu
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
Verde 300lm, Roșu 200lm
Protecție la infiltrare
IP66/IP67/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Lungime
11,22" (285,0mm)
Tip lentilă
Tubular, difuz
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.