WLF12XW1200S24QP
Numărul produsului DigiKey
2170-WLF12XW1200S24QP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLF12XW1200S24QP
Descriere
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 1200MM
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
COB motoare module iluminare cu leduri Modul led null Alb, Răcire Bandă liniară ușoară, Flexibil
Categorie
Temperatură - Test
25°C
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
24V
Serie
Lumeni/wați la curent - Test
85 lm/W
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
660mA
CRI (Indice de randare culori)
80
Culoare
Alb, Răcire
Caracteristici
IP66, IP67, IP69K, cu conector
CCT (K)
5000K
Mărime/Dimensiune
1225,04mm L x 14,80mm l
Lungime de undă
Înălțime
6,40mm
Configurație
Bandă liniară ușoară, Flexibil
Suprafață emițătoare de lumină (LES)
1199,90mm L x 14,80mm l
Flux la curent/temperatură - Test
1140lm (tipic)
Tip lentilă
Plat
Curent - Test
560mA