WLF12PXRGB900SQP
Numărul produsului DigiKey
2170-WLF12PXRGB900SQP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLF12PXRGB900SQP
Descriere
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 900MM
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Categorie
Temperatură - Test
25°C
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
12V roșu, 12V verde, 12V albastru
Ambalaj
Vrac
Curent - Max
600mA roșu, 600mA verde, 600mA albastru
Culoare
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Caracteristici
Variere intensitate, IP66, IP67, IP69K, cu conector
CCT (K)
Mărime/Dimensiune
925,00mm L x 12,80mm l
Lungime de undă
618nm roșu, 520nm verde, 464nm albastru
Înălțime
6,40mm