WLB32C850M
Numărul produsului DigiKey
2170-WLB32C850M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLB32C850M
Descriere
WLB32 WORK LIGHT BAR; MOTION SEN
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Alb, Răcire 33,46" (850,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Caracteristici
Detectarea mișcării
Stil terminație
Derivații pentru cablu
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
2250lm
Lungime
33,46" (850,0mm)
Profil (l x Î)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)