WLB32C570PBQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLB32C570PBQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLB32C570PBQ
Descriere
WORK LIGHT STRIP 570MM
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Alb, Răcire 22,44" (570,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WLB32C570PBQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Caracteristici
Comutare ridicat/scăzut/oprit
Stil terminație
Conector (M12)
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
1500lm
Lungime
22,44" (570,0mm)
Profil (l x Î)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)