WLB32C1130M
Numărul produsului DigiKey
2170-WLB32C1130M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLB32C1130M
Descriere
WLB32 WORK LIGHT BAR; MOTION SEN
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Alb, Răcire 44,49" (1130,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Producător
Banner Engineering Corporation
Caracteristici
Detectarea mișcării
Serie
Material carcasă
Aluminiu (Al)
Ambalaj
Cutie
Durată de viață nominală
50,000 ore
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Derivații pentru cablu
Culoare iluminare
Alb, Răcire
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
3000lm
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Lungime
44,49" (1130,0mm)
Tip lentilă
Tubular, difuz
Profil (l x Î)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)