SLPP14-690P88
Numărul produsului DigiKey
2170-SLPP14-690P88-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SLPP14-690P88
Descriere
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Descriere detaliată
Barieră luminoasă 14mm Deget Obturare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SLPP14-690P88 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
0°C – 55°C
Protecție
Deget
Tensiune - Alimentare
24V c.c.
Capacitate de detecție
14mm
Greutate
Înălțime de protecție
690mm