SLPMP14-410P128
Numărul produsului DigiKey
2170-SLPMP14-410P128-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SLPMP14-410P128
Descriere
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Barieră luminoasă 14mm Deget Obturare, Funcție de blocare a sunetului
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SLPMP14-410P128 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pas fascicul
Producător
Banner Engineering Corporation
Interval de funcționare
0,1m – 7,0m
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Obturare, Funcție de blocare a sunetului
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
IP65 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Protecție
Deget
Temperatură de funcționare
0°C – 55°C
Capacitate de detecție
14mm
Tensiune - Alimentare
24V c.c.
Înălțime de protecție
410mm