SLPCP25-970P88
Numărul produsului DigiKey
2170-SLPCP25-970P88-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SLPCP25-970P88
Descriere
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Descriere detaliată
Barieră luminoasă 25mm Mână Obturare
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
0°C – 55°C
Protecție
Mână
Tensiune - Alimentare
24V c.c.
Capacitate de detecție
25mm
Greutate
Înălțime de protecție
970mm