SLPCP14-970P88
Numărul produsului DigiKey
2170-SLPCP14-970P88-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SLPCP14-970P88
Descriere
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Barieră luminoasă 14mm Deget Obturare
Categorie
Pas fascicul
Producător
Banner Engineering Corporation
Interval de funcționare
0,1m – 7,0m
Serie
Caracteristici
Obturare
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
IP65 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 55°C
Protecție
Deget
Tensiune - Alimentare
24V c.c.
Capacitate de detecție
14mm
Greutate
Înălțime de protecție
970mm