QS18VP6FF100Q8
Numărul produsului DigiKey
2170-QS18VP6FF100Q8-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QS18VP6FF100Q8
Descriere
SENSOR REFLECTIVE 100MM PNP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Proximitate Senzor optic 3,937" (100mm) PNP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QS18VP6FF100Q8 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Configurație ieșire
PNP
Producător
Banner Engineering Corporation
Sursă de lumină
Led roșu
Serie
Metodă de conectare
Conector, M12
Ambalaj
Pungă
Protecție la infiltrare
IP67
Stare piesă
Activ
Lungime cablu
Metodă detectare
Proximitate
Tip ajustare
Fixat
Distanță detectare
3,937" (100mm)
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tensiune - Alimentare
10V – 30V