QS18VN6FF100Q8
Numărul produsului DigiKey
2170-QS18VN6FF100Q8-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QS18VN6FF100Q8
Descriere
PHOTO SEN FIXED 100MM NPN
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Suprimare fundal Senzor optic 3,937" (100mm) NPN – Activ în întuneric/activ în lumină
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QS18VN6FF100Q8 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Configurație ieșire
NPN – Activ în întuneric/activ în lumină
Producător
Banner Engineering Corporation
Sursă de lumină
Led roșu
Serie
Metodă de conectare
Conector
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
IP67, NEMA 6P
Stare piesă
Activ
Lungime cablu
Metodă detectare
Suprimare fundal
Tip ajustare
Distanță detectare
3,937" (100mm)
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tensiune - Alimentare
10V – 30V