Q2XANAF150-2M
Numărul produsului DigiKey
2170-Q2XANAF150-2M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q2XANAF150-2M
Descriere
SENSOR, ADJ FLD, 150MM, 10-30VDC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Suprimare fundal Senzor optic 0.709" – 5.906" (18mm – 150mm) NPN – Activ în lumină
Configurație ieșire
NPN – Activ în lumină
Ambalaj
Cutie
Metodă de conectare
Cablu
Protecție la infiltrare
IP67
Metodă detectare
Suprimare fundal
Lungime cablu
78,74" (2m)
Distanță detectare
0.709" – 5.906" (18mm – 150mm)
Tip ajustare
Reglabil, Potențiometru cu 3 rotiri
Tensiune - Alimentare
10V – 30V
Temperatură de funcționare
-25°C – 50°C