K30PAF100AMRGB7Q
Numărul produsului DigiKey
2170-K30PAF100AMRGB7Q-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
K30PAF100AMRGB7Q
Descriere
INDICATOR, OPTIC SENSOR 100 MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rotund, Buton, Bombat SPST-NO Montare panou, Frontal – 10 – 30V c.c.
Categorie
Caracteristici
Producător
Banner Engineering Corporation
Tensiune - Alimentare
10 – 30V c.c.
Serie
Timp de răspuns
120ms
Ambalaj
Cutie
Stil terminație
Conector (M12)
Stare piesă
Activ
Dimensiuni decupare panou
Circular - 30,00mm diam.
Tip montare
Montare panou, Frontal
Temperatură de funcționare
-20°C – 50°C