EA5R600NIXMODQ
Numărul produsului DigiKey
2170-EA5R600NIXMODQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EA5R600NIXMODQ
Descriere
EZ-ARRAY RECEIVER: 600 MM (23.6
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Senzor optic 15,748" – 157,480" (400mm – 4m) NPN
Categorie
Configurație ieșire
NPN
Producător
Banner Engineering Corporation
Sursă de lumină
Serie
Metodă de conectare
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
IP65, IEC
Stare piesă
Activ
Lungime cablu
Metodă detectare
Tip ajustare
Distanță detectare
15,748" – 157,480" (400mm – 4m)
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune - Alimentare
12V – 30V