BF1801L-024
Numărul produsului DigiKey
2170-BF1801L-024-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BF1801L-024
Descriere
RELAY POSITIVELY GUIDED 18AMP BF
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor 4PST-3NO/1NC (3 de formă A, 1 de formă B) 18 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Producător
Banner Engineering Corporation
Temperatură de funcționare
-40°C – 60°C
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de acționare
19,2V c.c.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 4,8
Tip montare
Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Material contact
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
58 ms
Formă contact
4PST-3NO/1NC (3 de formă A, 1 de formă B)
Timp eliberare
42 ms
Valoare nominală contact (Curent)
18 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.