ATM1010M39
ATM1010M39
Numărul produsului DigiKey
3387-ATM1010M39-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATM1010M39
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) MIPI 10,1" (256,54mm) 800 x 1280
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led
Producător
AZ Displays
Pixeli puncte
800 x 1280
Ambalaj
Cutie
Interfață
MIPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
ILI9881C
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
10,1" (256,54mm)
Pas puncte
0,06mm l x 0,17mm Î