SDR-240-48 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Altech Corporation
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Altech Corporation
În stoc: 10
Fișă de date
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 5A
SDR-240-48
Numărul produsului DigiKey
1710-SDR-240-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDR-240-48
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
ATOP Technologies
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
5A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
240W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
88 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
124V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,47" L x 2,48" l x 4,93" Î (113,5mm x 63,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V