AFFC-100-22-153-11 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Molex
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Molex
În stoc: 0
Fișă de date
22 Poziție FFC, FPC Cablu 0,039" (1,00mm) 6,000" (152,40mm)
AFFC-100-22-153-11
Numărul produsului DigiKey
AFFC-100-22-153-11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AFFC-100-22-153-11
Descriere
CABLE FFC/FPC 22POS 1MM 6"
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pas
0,039" (1,00mm)
Producător
Assmann WSW Components
Lungime
6,000" (152,40mm)
Ambalaj
Vrac
Lungime - Capete expuse
0,138" (3,50mm)