AFFC-100-06-076-11
Numărul produsului DigiKey
AE11348-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AFFC-100-06-076-11
Descriere
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 3"
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție FFC, FPC Cablu 0,039" (1,00mm) 3,000" (76,20mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pas
0,039" (1,00mm)
Producător
Assmann WSW Components
Lungime
3,000" (76,20mm)
Ambalaj
Vrac
Lungime - Capete expuse
0,138" (3,50mm)