A-QM64ABT
Numărul produsului DigiKey
123-A-QM64ABT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A-QM64ABT
Descriere
CONN DIN HDR 64POS
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64 Poziție conector DIN Baretă tip tată, Pini tip tată Auriu Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
A-QM64ABT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Nivel, clasă
3
Producător
Assmann WSW Components
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Terminație
Aliaj de lipit
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Cheie de polarizare
Stare piesă
Activ
Finisaj contact
Auriu
Tip conector
Baretă tip tată, Pini tip tată
Grosime finisaj contact
Flash
Număr de poziţii
64
Temperatură de funcționare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Pas
0,100" (2,54mm)