A-CCS-044-Z-T
A-CCS-044-Z-T
A-CCS 044-Z-T
Numărul produsului DigiKey
123-A-CCS044-Z-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A-CCS 044-Z-T
Descriere
CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
44 (4 x 11) Poz. PLCC Soclu Cositor Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
A-CCS 044-Z-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Terminație
Aliaj de lipit
Producător
Assmann WSW Components
Pas - Știft
0,100" (2,54mm)
Ambalaj
Tub
Finisaj contact - Știft
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Știft
160,0µin (4,06µm)
Tip
PLCC
Material contact - Știft
Fosfor bronz
Număr de poziții sau pini (grilă)
44 (4 x 11)
Material carcasă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Pas - Conectare
0,050" (1,27mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Lungime știft terminație
0,132" (3,35mm)
Grosime finisaj contact - Conectare
160,0µin (4,06µm)
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Material contact - Conectare
Fosfor bronz
Valoare nominală curent (Amp)
1 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență contact
15mOhm