A-BL254-DG-Z24MP1 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Assmann WSW Components
În stoc: 0
Imaginea pentru A-BL254-DG-Z24MP1 nu este disponibilă
A-BL254-DG-Z24MP1
Numărul produsului DigiKey
123-A-BL254-DG-Z24MP1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A-BL254-DG-Z24MP1
Descriere
FEMALE HEADER
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 Poziție Soclu Conector 0,100" (2,54mm) Montare pe suprafață Cositor
Modele EDA/CAD
A-BL254-DG-Z24MP1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,197" (5,00mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
250V c.a./c.c.
Număr de rânduri
2
Aplicații
Spații între rânduri - Conectare
0,100" (2,54mm)