LCC250-12U-4P
Numărul produsului DigiKey
454-1490-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LCC250-12U-4P
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
20.8 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
91%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
7,00" L x 4,00" l x 1,48” Î (177,8mm x 101,4mm x 37,6mm)