QH22L28GC_View 2
QH22L28GC
QH22L28GC
QH22L28GC
Numărul produsului DigiKey
679-3860-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QH22L28GC
Descriere
LED PNL IND GRN CLEAR 55MM LEADS
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Led Indicator panou Verde Transparent – 12V – 26,4V 4,2 – 20mA Conductori de sârmă 7,87" (200,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QH22L28GC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Formă decupare panou
Rotund
Producător
APEM Inc.
Dimensiuni decupare panou
0,866" (22,00mm)
Serie
Dimensiune lentilă
55,00mm diam.
Ambalaj
Pungă
Stil lentilă
Inel cu parte superioară bombată
Stare piesă
Activ
Valoare nominală în milicandele
Tip
Led
Lungime de undă - Maximă
Culoare lampă
Verde
Unghi de vizualizare
Culoare lentilă
Verde
Stil terminație
Conductori de sârmă 7,87" (200,00mm)
Transparență lentilă
Transparent
Protecție la infiltrare
IP67
Valori nominale
DC
Caracteristici
Tensiune
12V – 26,4V
Număr produs de bază
Curent
4,2 – 20mA