Q8P1BXXG24E
Numărul produsului DigiKey
679-1491-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q8P1BXXG24E
Descriere
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Led Indicator panou Verde Difuzat 100° 24V 20mA Papuc lipit
Categorie
Formă decupare panou
Rotund
Producător
APEM Inc.
Dimensiuni decupare panou
0,31" (7,87mm)
Serie
Dimensiune lentilă
5mm, T-1 3/4
Ambalaj
Vrac
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară bombată
Stare piesă
Activ
Valoare nominală în milicandele
60mcd
Tip
Led
Lungime de undă - Maximă
Culoare lampă
Verde
Unghi de vizualizare
100°
Culoare lentilă
Verde
Stil terminație
Papuc lipit
Transparență lentilă
Difuzat
Protecție la infiltrare
IP67
Valori nominale
DC
Caracteristici
Tensiune
24V
Număr produs de bază
Curent
20mA