Q14F3BYYRG12E-DI103
Numărul produsului DigiKey
679-Q14F3BYYRG12E-DI103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q14F3BYYRG12E-DI103
Descriere
LED PNL IND GRN/RED DIFF 10MM
Descriere detaliată
Led Indicator panou Verde, Roșu Difuzat 100° Verde 12V, Roșu 12V Verde 20mA, Roșu 20mA Conductori de sârmă
Categorie
Curent
Verde 20mA, Roșu 20mA
Dimensiuni decupare panou
0,55" (14,00mm)
Dimensiune lentilă
10mm, T-3 1/8
Tensiune
Verde 12V, Roșu 12V