Q14F1BYYRG12E-DI101
Q14F1BYYRG12E-DI101
Numărul produsului DigiKey
679-Q14F1BYYRG12E-DI101-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q14F1BYYRG12E-DI101
Descriere
LED PNL IND GRN/RED DIFF 10MM
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Led Indicator panou Verde, Roșu Difuzat 100° Verde 12V, Roșu 12V Verde 20mA, Roșu 20mA Papuc lipit
Categorie
Curent
Verde 20mA, Roșu 20mA
Producător
APEM Inc.
Formă decupare panou
Rotund
Serie
Dimensiuni decupare panou
0,55" (14,00mm)
Ambalaj
Tavă
Dimensiune lentilă
10mm, T-3 1/8
Stare piesă
Activ
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Tip
Led
Valoare nominală în milicandele
10mcd verde, 14mcd roșu
Culoare lampă
Verde, Roșu
Lungime de undă - Maximă
Culoare lentilă
Verde, Roșu
Unghi de vizualizare
100°
Transparență lentilă
Difuzat
Stil terminație
Papuc lipit
Valori nominale
DC
Protecție la infiltrare
IP67
Tensiune
Verde 12V, Roșu 12V