SRFI068H-100
Numărul produsului DigiKey
627-SRFI068H-100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SRFI068H-100
Descriere
FERA HORIZONTAL ISM ANTENNA+100M
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
915MHz ISM, LoRa, Sigfox Trasare PCB Antenă RF 902MHz – 928MHz 0,7dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Categorie
VSWR
1,4
Producător
Antenova
Pierdere la retur
-15dB
Serie
Amplificare
0,7dBi
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Cablu - 100mm
Stare piesă
Activ
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Familie/Standard RF
ISM general
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Tip montare
Adeziv
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Înălțime (Max)
0,006" (0,15mm)
Interval de frecvență
902MHz – 928MHz