SRFG017-100
Numărul produsului DigiKey
627-1084-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SRFG017-100
Descriere
RF ANT 1.561/1.575GHZ FLAT 100MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Legătură plată Antenă RF 1,559GHz – 1,609GHz 4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Categorie
VSWR
1,45
Producător
Antenova
Pierdere la retur
-14dB
Serie
Amplificare
4dBi
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Cablu - 100mm
Stare piesă
Activ
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Familie/Standard RF
Navigație
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Tip montare
Adeziv
Frecvență (Centru/bandă)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz
Înălțime (Max)
0,006" (0,15mm)
Interval de frecvență
1,559GHz – 1,609GHz