SRFC015-100
Numărul produsului DigiKey
627-1090-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SRFC015-100
Descriere
RF ANT 892MHZ/1.85GHZ FLAT CAB
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
892MHz, 1,85GHz, 2,14GHz, 2,35GHz, 2,6GHz GSM, LTE, W-CDMA Legătură plată Antenă RF 824MHz – 960MHz, 1,71GHz – 1,99GHz, 2,11GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,4GHz, 2,5GHz – 2,69GHz 3,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Categorie
VSWR
2,1
Producător
Antenova
Pierdere la retur
-8dB
Serie
Amplificare
3,5dBi
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Cablu - 100mm
Stare piesă
Activ
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Familie/Standard RF
Celular
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
Bandă lată
Tip montare
Adeziv
Frecvență (Centru/bandă)
892MHz, 1,85GHz, 2,14GHz, 2,35GHz, 2,6GHz
Înălțime (Max)
0,006" (0,15mm)
Interval de frecvență
824MHz – 960MHz, 1,71GHz – 1,99GHz, 2,11GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,4GHz, 2,5GHz – 2,69GHz