LTM8003IY-3.3#PBF
Numărul produsului DigiKey
LTM8003IY-3.3#PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LTM8003IY-3.3#PBF
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V
Termen de livrare standard al producătorului
39 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 3,5A 3,4V - 40V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LTM8003IY-3.3#PBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 3
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
3,5A
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
3,4V
Pachet/cutie
Modul 48-BBGA
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Mărime/Dimensiune
0,35" L x 0,25" l x 0,13" Î (9,0mm x 6,3mm x 3,3mm)