LTC6655CHMS8-2.5#PBF
Numărul produsului DigiKey
505-LTC6655CHMS8-2.5#PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LTC6655CHMS8-2.5#PBF
Descriere
IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,05% 8-MSOP
Modele EDA/CAD
LTC6655CHMS8-2.5#PBF Modele
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Analog Devices Inc.
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
0,67ppmrms
Ambalaj
Tub
Tensiune - Intrare
13,2V
Curent - Alimentare
7,5mA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
Curent - Ieșire
5 mA
Toleranță
±0,05%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
5ppm/°C