LTC1154HS8#PBF
Numărul produsului DigiKey
LTC1154HS8#PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LTC1154HS8#PBF
Descriere
IC GATE DRVR HIGH-SIDE 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Partea superioară CI driver poartă Fără inversare 8-SO
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LTC1154HS8#PBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune logică - VIL, VIH
0,8V, 2V
Producător
Analog Devices Inc.
Curent - Ieșire maximă (Sursă, consumator)
Ambalaj
Tub
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Activ
Timp de creștere/scădere (tipic)
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TA)
Configurație acționată
Partea superioară
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip canal
Unic
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Număr de drivere
1
Pachet dispozitiv furnizor
8-SO
Tip poartă
MOSFET (canal N)
Număr produs de bază
Tensiune - Alimentare
4,5V – 18V