LT3065EDD-1.5#PBF
Numărul produsului DigiKey
505-LT3065EDD-1.5#PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LT3065EDD-1.5#PBF
Descriere
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 10DFN
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 10-DFN (3x3)
Modele EDA/CAD
LT3065EDD-1.5#PBF Modele
Curent - În repaus (Iq)
110 µA
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
25 mA
PSRR
78dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Limită curent, Activare, Semnal Power Good, Pornire treptată
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
45V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 10-WFDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
10-DFN (3x3)
Cădere de tensiune (Max)
0,51V la 500mA