LT3009EDC-3.3#TRMPBF
Numărul produsului DigiKey
LT3009EDC-3.3#TRMPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LT3009EDC-3.3#TRMPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LT3009EDC-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LT3009EDC-3.3#TRMPBF
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 20MA 6-DFN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 20mA 6-DFN (2x2)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LT3009EDC-3.3#TRMPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
6 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
1 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
61dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-WFDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
6-DFN (2x2)
Cădere de tensiune (Max)
0,45V la 20mA