LT1790ACS6-3.3#TRMPBF
Numărul produsului DigiKey
LT1790ACS6-3.3#TRMPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LT1790ACS6-3.3#TRMPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LT1790ACS6-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1790ACS6-3.3#TRMPBF
Descriere
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,05% TSOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LT1790ACS6-3.3#TRMPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
50µVp-p
Producător
Analog Devices Inc.
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
67µVrms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Intrare
3,8V – 18V
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
80µA
Tip referință
Serie
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)
Tip ieșire
Fixat
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
SOT-23-6 subțire, TSOT-23-6
Curent - Ieșire
5 mA
Pachet dispozitiv furnizor
TSOT-23-6
Toleranță
±0,05%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
10ppm/°C