LT1763CS8-3.3#PBF
Numărul produsului DigiKey
505-LT1763CS8-3.3#PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1763CS8-3.3#PBF
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-SO
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 8-SO
Modele EDA/CAD
LT1763CS8-3.3#PBF Modele
Cădere de tensiune (Max)
0,45V la 500mA
Ambalaj
Tub
PSRR
65dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V