LT1763CS8-2.5#TRPBF
Numărul produsului DigiKey
LT1763CS8-2.5#TRPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LT1763CS8-2.5#TRPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LT1763CS8-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1763CS8-2.5#TRPBF
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8-SO
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 8-SO
Modele EDA/CAD
LT1763CS8-2.5#TRPBF Modele
Cădere de tensiune (Max)
0,45V la 500mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V