LT1763CDE-3.3#PBF
Numărul produsului DigiKey
505-LT1763CDE-3.3#PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1763CDE-3.3#PBF
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 12-DFN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 12-DFN (4x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LT1763CDE-3.3#PBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,45V la 500mA
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Tub
PSRR
65dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 12-WFDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V