LT1585CM-3.3#TRPBF
Numărul produsului DigiKey
LT1585CM-3.3#TRPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LT1585CM-3.3#TRPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LT1585CM-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LT1585CM-3.3#TRPBF
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 4.6A DDPAK-3
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 4,6A DDPAK-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LT1585CM-3.3#TRPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
1,4V la 4,6A
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
7V
Pachet/cutie
TO-263-4, D2PAK (3 conductoare + lamelă), TO-263AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V