ADPL42005ACPZ-5.0-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADPL42005ACPZ-5.0-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADPL42005ACPZ-5.0-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADPL42005ACPZ-5.0-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADPL42005ACPZ-5.0-R7
Descriere
500MA HV LDO 5.0V
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modele EDA/CAD
ADPL42005ACPZ-5.0-R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - În repaus (Iq)
900 µA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
1.6 mA
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare, Semnal Power Good
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Contracurent, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Grad
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Calificare
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 8-WFDFN, CSP
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 500mA