ADP7158CP-3.3EVALZ
Numărul produsului DigiKey
505-ADP7158CP-3.3EVALZ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP7158CP-3.3EVALZ
Descriere
EVAL BOARD FOR ADP7158
Descriere detaliată
ADP7158 Unic – 1 Canale per IC Pozitiv fix Placă de evaluare regulator tensiune liniar
Categorie
Tensiune - Intrare
2,3V – 5,5V
Producător
Analog Devices Inc.
Tip regulator
Pozitiv fix
Ambalaj
Cutie
Conținut
Placă (plăci)
Stare piesă
Activ
IC/piesă utilizată
ADP7158
Canale per IC
Unic – 1
Notă
Tensiune - Ieșire
3,3V
Număr produs de bază
Curent - Ieșire
2A