ADP7142AUJZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP7142AUJZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP7142AUJZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP7142AUJZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP7142AUJZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT-23-5
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
ADP7142AUJZ-3.3-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
140 µA
Curent - Alimentare (Max)
320 µA
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
TSOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,42V la 200mA