ADP7142ACPZN2.5-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP7142ACPZN2.5-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP7142ACPZN2.5-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP7142ACPZN2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP7142ACPZN2.5-R7
Descriere
IC REG LIN 2.5V 200MA 6-LFCSP-UD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Modele EDA/CAD
ADP7142ACPZN2.5-R7 Modele
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V