ADP7118AUJZ-1.8-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP7118AUJZ-1.8-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP7118AUJZ-1.8-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP7118AUJZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP7118AUJZ-1.8-R7
Descriere
IC REG LIN 1.8V 200MA TSOT-23-5
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
ADP7118AUJZ-1.8-R7 Modele
PSRR
88dB – 50dB (10kHz – 1MHz)
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
TSOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,42V la 200mA