ADP7118ARDZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
ADP7118ARDZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADP7118ARDZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADP7118ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP7118ARDZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LIN 3.3V 200MA 8-SOIC-EP
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA 8-SOIC-EP
Modele EDA/CAD
ADP7118ARDZ-3.3-R7 Modele
PSRR
88dB – 50dB (10kHz – 1MHz)
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) plăcuță expusă
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC-EP
Cădere de tensiune (Max)
0,42V la 200mA