ADP7105ACPZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP7105ACPZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP7105ACPZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP7105ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP7105ACPZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LIN 3.3V 500MA 8-LFCSP-WD
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modele EDA/CAD
ADP7105ACPZ-3.3-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
900 µA
Curent - Alimentare (Max)
1.6 mA
PSRR
60dB – 50dB (10kHz – 100kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare, Semnal Power Good, Pornire treptată
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă, Blocare subtensiune (UVLO)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 8-WFDFN, CSP
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
8-LFCSP-WD (3x3)
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 500mA