ADP3339AKCZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP3339AKCZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP3339AKCZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP3339AKCZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP3339AKCZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-3
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,5A SOT-223-3
Modele EDA/CAD
ADP3339AKCZ-3.3-R7 Modele
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
200 µA
Serie
Curent - Alimentare (Max)
40 mA
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Număr de regulatoare
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,48V la 1,5A