ADP2166ACPZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
ADP2166ACPZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADP2166ACPZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADP2166ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP2166ACPZ-3.3-R7
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 6A 24LFCSP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 6A Plăcuță expusă 24-WFQFN, CSP
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
250kHz – 1,4MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
24-LFCSP (4x4)
Tensiune - Intrare (Min)
2,7V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V